הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
דלג על פקודות של רצועת הכלים דלג לתוכן ראשי
Eng  |  عربي  |  דף הבית   facebook   

 טכנולוגיה

 

אוטומציה החדשה מציעה מערכת לניהול רשות במתכונת ענן. המערכת מוצעת בתצורת  SAAS ומאפשרת עבודה מרחוק ע"ג רשת התקשורת, באמצעות דפדפן על הענן שמספקת אוטומציה החדשה. הרשות מקבלת את כל מגוון השירותים: מערכות מידע, תקשורת, חומרה, מערכות הפעלה, תמיכה וסיוע טכני ממקום אחד.

מתקן האירוח של אוטומציה החדשה ממוקם במשרדי החברה בפ"ת. חוות השרתים מאפשרת גידול מתמיד של עצמת מחשוב ומשחררת את הרשות מכל דאגה בנושא גידול בעצמת המחשוב הנדרשת, שדרוג מערכת הפעלה ותוכנות תשתית, החלפת חומרה, איתור וטיפול בתקלות ועוד. התשתית הטכנולוגית מבוססת על כלים הנמצאים בקדמת הטכנולוגיה כמפורט בהמשך.

רכיבי חומרה     
השרתים הנמצאים בשימוש הענן של אוטומציה החדשה הם מתוצרת היצרנים המובילים כמו IBM, HP.

מערכת אחסון  
כחלק משרותי האירוח, נתוני המערכת מאוחסנים במערך אחסון מרכזי (Storage) שנמצא בקדמת הטכנולוגיה של מערכי אחסון. מערכת זו מספקת זמני תגובה מהטובים ביותר הקיימים כיום ושרידות ברמה גבוהה מאוד.

מערכת הפעלה
מערכות הליבה של אוטומציה החדשה מופעלות על גבי פלטפורמת Linux, המספקת זמני תגובה מהירים, עמידות בפני תקלות ואפשרויות פיתוח נרחבות.
מערכות אינטרנט ומערכות תומכות נוספות עובדות בסביבת Microsoft Windows Server .

תוכנות תשתית
אוטומציה החדשה בונה את מערכות המידע על גבי תוכנות התשתית מהמובילות בעולם.
מוצרי הליבה נשענים על חבילת מוצרים מבית Oracle, אחת מהפלטפורמות המובילות להרצת יישומיJava . שרת היישומים מופעל על גבי Weblogic Application Server.

מאגרי נתונים
בסיס הנתונים המרכזי של מערכות הליבה הוא Oracle .
שרתי ה- Oracleעובדים בתצורתReal Application Cluster  (RAC) לצורך חלוקת עומסים ושרידות.
מערכות אינטרנט ומערכות אחרות עובדות עם SQL Server  Microsoft.

מערכת שליטה ובקרה (שו"ב)
המערכות (חומרה ותוכנה) מנוטרות באופן שוטף על ידי מספר מערכות שליטה ובקרה המדווחות מידית על כל תקלה באמצעות דואל ו/או SMS.
תצורה זאת מאפשרת התראה מוקדמת על מצבים חריגים, איתור של תקלות וטיפול בהן מידית עם קרות התקלה וברוב המקרים אף לפני שמשתמשי המערכת חשו בתקלה.

 ​